Sosyal Medya Yönetimine Giriş

Bundan önce en çok dikkat edilen kurumsal firmaların tanıtımı ve marka bilinirliği çalışmalarında seo & sem , google ads çalışmaları olsada artık bunlara sosyal medya da eklenmiş durumda.
Bu haber 2019-04-28 17:46:05 eklenmiş ve 1320 kez görüntülenmiştir.

Sosyal medya yönetimine giriş yazısına hoşgeldiniz , sosyal medya derslerinin girişi olarak da nitelendirebiliceğimiz bu yazıda temel olarak bir sosyal medya hesabı nasıl yönetilmeli ? ve benzeri soruların yanıtı niteliğinde devam etmeyi umuyorum.

Sosyal medya yönetimi , yönetmek istediğiniz hesaba göre değişiklik göstermektedir . Örnekle desteklemek gerekirse kurumsal bir firmanın sosyal medya yönetim planlanması , paylaşım düzeni , post şablonu kurumsal firmanın ön plana çıkarmak istediği ön yüzü ile birebir olmalıdır , kurumsal firma renkleri sosyal medyada kullanılabilir. 

Blog tarzı bir sosyal medya yönetim planlaması ise gün bazlı içerik düzenlemeleri daha farklı hikaye paylaşımlarıyla daha eğlenceli bir anlayışla gidebilir. Buna benzer bir sürü yönetim şekillerinden hangisi sizin ihtiyacınız ise o tarz planlama ile işe başlayabilirsiniz. Örnek olarak farklı sektörlerde ki yönetimlerini inceleyebilirsiniz fakat birebir benzeyen postlar paylaşmanızı önermiyorum.

Ne kadar özgün paylaşım yapabilirseniz o kadar erken sonuç alabiliceğinizi söyleyebilirim. Her sektörde olduğu gibi sosyal medya yönetiminde de hedef kitlenizi belirledikten sonra özgün içeriklerinizin paylaşımı ile birlikte reaksyon en kısa sürede gösterecektir.

Giriş niteliğinde paylaşım olan sosyal medya yönetimi yazımızın devamı olan öğretim içeriklerimizi takip etmeyi unutmayınız.

ETİKETLER : sosyal medya yönetimi nedir
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Sosyal Medya haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Web Tasarım | Google Ads Reklamları | Teknoloji Haberleri
© Copyright 2013 ALBAS CREATIVE. Tüm hakları saklıdır. Albas Creative