İnternetten Para Kazanmaya Başla

Özellikle günümüzde internetin popüler olmasıyla birlikte insanlar buradan para kazanmanın yolunu bulmuştur. Evet internet üzerinden para kazanmak mümkün 4 maddeyle sunacağız. Evet internet üzerinden birçok para kazanmanın yolu var ancak amacımız doğru ve güvenilir olacak şekilde para kazanmak olmalı ve sabırlı şekilde bu yola başlamalıyız. Hiçbir şey biran da olmaz bu şekilde bakmayın internet bile olsa bir emek sarf edip o şekliyle bize kazanç olarak geri dönecektir.
Bu haber 2019-07-29 14:52:50 eklenmiş ve 3028 kez görüntülenmiştir.

 

1-      Yazılım ile Uygulama Geliştirmek

Geliştirilen yazılımlar için binlerce para dökenleri duyuyoruz. Bunlardan biri neden siz olmayın. İlk olarak kod öğrenmeyi deneyebilirsiniz. İsteğinize ve anlamanıza göre hızlıca öğrenmeniz ve iyi işler çıkarmanız. Çok iyi güzel olacaktır. Ancak Yazılım veya uygulamayı yapamam ben derseniz. Buradaki en azından uygulamaya geçirmek fikrini teknik bir kişiye vermeniz işinizi kolaylaştırıp bu yolda daha iyi yürümenizi sağlayacaktır. Siz bu kısımda kişiye teslim ederseniz işin pazarlama kısmını kendiniz yapmayı tercih edebilirsiniz. Uygulamanızı geliştirip Android IOS gibi platformlara sürerseniz reklamdan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

2-      E-Ticaret Yapmak

Pazarlamanız ve kendiniz adınıza güvendiğiniz güzel bir fikirle e-ticaret’e girebilirsiniz. Müşteriyi etkileyeceğiniz ürünlerle piyasaya internet üzerinden satış yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kendi sitemi açıp idare edemem ya da siteyle uğraşmak istemem derseniz. N11, Gittigidiyor gibi sitelerde ücretsiz şekilde kendi mağazanızı açıp e-ticarete girişebilirsiniz. E-ticaret her geçen yıl %20 gibi büyük bir oranda artış gösteren sektör haline gelmeye başladı. Bu dev sektöre girmek için çok akıllı hareket etmelisiniz. Satış yapacağınız ürün ve kâr marjınıza kadar araştırıp öyle giriş yapmalısınız. Satış sonrasında da vereceğiniz destekle de müşterinin memnuniyeti bu iş için büyük bir öneme sahiptir.

3-      Reklam Yapmak

Web site, Blog, Youtube gibi mecralarda kendinizi kanıtlayıp sabırla devam ettiğiniz taktirde büyük paralar kazanırsınız. Blog tamamen size ait olup yazı yazmaktır. Belirli süre aktiflikten sonra Google adsense üzerinden bir tık başına 2-3 lira gibi para kazanabilirsiniz. Tabi ki ilgi çekmek sitenizi öne çıkarmakta çok önemli gelen akıştan tıklanmayla zamanla kazanmaya başlayabilirsiniz. Kolay olmasa da uğraşıp düzenli çalıştıktan sonra doğru çalışıp gereken zamanı verdikten sonra kesinlikle başarabilirsiniz. Youtube üzerinden ise videolarınız izlenme sayısı ve abone sayınız yükseldikçe yine Google üzerinden reklam ile gelir sağlayabilirsiniz bir örnek daha gösterecek olursak ınstagram üzerinden kendinize ait bir profil yüksek takipçi ve akış sağlarsanız farklı sayfalarla ya da küçük sayfalara reklam vererek gelir elde edebilirsiniz.

4-      Danışmanlık ve Online Ders Satmak

Danışmanlık birkaç müşteriyle ilgilenip, bu kişilere uzmanı olduğunuz işlerde destek verip saatlik ücretiniz de yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Danışmanlık en temel size sunacağı avantajı ilk olarak hızlı bir iş kurması yöntemidir. İşin değerine göre ücretinizi değerlendirip değiştirme yapabilirsiniz. Danışan kişilerden de kendinize fayda verecek her şeyi öğrenip kendinizi de geliştirebilirsiniz. Online ders vermek ise yine uzmanı olduğunuz işi ders haline getirerek satışa sunabilirsiniz. Mesela 20 videoluk bir ders yaparsanız Udemy, Lynda gibi plaftorm üzerinden satabilirsiniz. İçeriklerinizi tabi ki siz daha iyi bilirisiniz ancak örnek verilecek olursa video kurgu, fotoğrafçılık, seo, adobe programları, adobe Premiere, adobe photoshop, adobe after effects, ve daha binlercesi yeter ki siz isteyin.

ETİKETLER : evden para kazan online para kazan para kazanma internetten
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer İnternetten Para Kazanma haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Web Tasarım | Google Ads Reklamları | Teknoloji Haberleri
© Copyright 2013 ALBAS CREATIVE. Tüm hakları saklıdır. Albas Creative